• Telefon: 0 (212) 660 4433
  • Mail: efvacapsikoloji@gmail.com
Sosyal Medya:

Hakkımızda

Efvaca Hakkında
Nur Zaloğlu

Nur Zaloğlu, 2018 yılında Altınbaş Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans döneminde Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Psikotik Bozukluklar Kliniğinde, Bakırköy Tıp Merkezinde “Nevroz” Kliniğinde, İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulunda klinik psikoloji ve gelişimsel psikoloji alanlarında benim için çok kıymetli ve öğretici stajyerlik yapma imkanım oldu.

Aynı zamanda, Altınbaş Üniversitesi Çocuk Üniversitesi’nde yürütülen uygulamalarda, eğitmenlere yardımcı olarak çalıştım.

Altınbaş Üniversitesi Klinik Psikoloji programından 2023 yılında mezun oldum.

Lisans öğrenimi sırasında TUBITAK destekli “Learning to use demonstratives in conversation: what do language specific strategies in Turkish reveal?” araştırmasında proje asistanı olarak görev aldım. Halen Altınbaş Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans öğrencisidir.

Dr. Emel Stroup tarafından verilen Beck Yönelimli Kognitif Terapi eğitimini ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu eğitimine katıldım.

MMPI Kişilik Testi uygulayıcısıdır. Dr. Hakan Ertufan tarafından verilen Ölüm ve Yas Terapisi 1. Modülünü tamamladım.

Efvaca Psikoloji kurucusu olarak Depresyon, Kaygı Bozukluğu (Panik Atak/Sosyal Fobi/ Özgül Fobiler) Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) ve Travma Sonrası Stress Bozukluğu (TSSB) bozukluklarında yetişkin alanında yüz yüze ve online olarak seanslar yapmaktayım.

Doğru Teşhis
Doğru teşhis sorunların
çözümünde çok
önemlidir
İşimizi Seviyoruz
Sevgiyle yapılan şeylerin
başarıya ulaşacağına
inanıyoruz
Test Ediyoruz
Testler sayesinde
sorunu doğru anlıyor
ve çözüyoruz
Parçaları Birleştiriyoruz
Teşhis ve tedavilerimizi
size özel olarak
sunuyoruz